نظام – روش اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

نظام – روش: اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حباب کم شد ، تقاضای سکه فروکش کرد

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم کردن حباب قیمت سکه خبر داد و اعلام کرد که اکنون این حباب به ۴۰ هزار تومان رسیده و از التهابات

حباب کم شد ، تقاضای سکه فروکش کرد

تقاضای سکه فروکش کرد/ حباب کم شد

عبارات مهم : بازار

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم کردن حباب قیمت سکه خبر داد و اعلام کرد که اکنون این حباب به ۴۰ هزار تومان رسیده و از التهابات و تقاضا در بازار کاسته شده است هست.

بازار سکه در دو – سه ماه اخیر با زیاد کردن بی سابقه قیمت روبرو شد؛ به طوری که در سال تازه قیمت آن به مرز دو میلیون تومان هم رسید. این زیاد کردن قیمت تا حدود زیادی در اثر زیاد کردن قیمت دلار رخ داد و از طرفی هم به تقاضا در بازار دامن زده شد و التهابات زیاد کردن یافت ولی به گفته محمد کشتی آرای، اکنون التهابات بازار سکه کم کردن یافته و بازار تقریبا به نقطه تعادل رسیده هست.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هفته گذشته با توجه به اینکه تا حدودی از تنش های سیاسی کاسته شد، قیمت طلای جهانی رو به کم کردن رفت و از طرفی به علت اشباع بازار از نظر سکه، مقدار تقاضا نیز کم کردن یافت و موجب شد که در بازار داخلی روند قیمت طلا و سکه رو به کم کردن برود.

حباب کم شد ، تقاضای سکه فروکش کرد

وی افزود: در بازار سنتی با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و کم کردن تقاضا و از طرفی عضویت و پیش فروش متنوع سکه به وسیله بانک مرکزی، نیاز جامعه از خرید سکه کاسته شدو التهاب بازار نیز کم شد. این کم کردن تقاضا باعث شده است که قیمت سکه به پایین ترین حد خود در چند هفته اخیر و حباب آن به حداقل برسد.

به گفته کشتی آرای، در حال حاضر قیمت سکه حدود ۴۰ هزار تومان حباب دارد که این عدد حداقل حباب در چند ماه اخیر است و به نظر می رسد که در حال حاضر قیمت ها منطقی و برابر با قیمت جهانی است.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم کردن حباب قیمت سکه خبر داد و اعلام کرد که اکنون این حباب به ۴۰ هزار تومان رسیده و از التهابات

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا راجع به تاثیرات خروج احتمالی دولت آمریکا از برجام بر بازار طلا و سکه گفت: تا این لحظه مسئله تصمیم ترامپ در خصوص برجام هیچ تاثیری روی بازار نداشته هست، چون فاصله زیادی تا اعلام این تصمیم باقی مانده و باید صبر کرد و دید در روزهای آینده تحلیل سیاسی چه سمت و سویی خواهد داشت.

واژه های کلیدی: بازار | سیاسی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs