نظام – روش اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

نظام – روش: اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ابلاغ حکم تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر لیگ

بخشی از حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در عنوان تخلفات مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر هفته سی‌ام لیگ برتر ابلاغ و اجرا خواهد شد. 

ابلاغ حکم تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر لیگ

ابلاغ حکم تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر لیگ

عبارات مهم : فوتبال

بخشی از حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در عنوان تخلفات مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر هفته سی ام لیگ برتر ابلاغ و اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در پی تخلفات مالی صورت گرفته در تیم ملی فوتبال که در طی آن بعضی از کارکنان تیم ملی از اسپانسر طرف قرارداد فدراسیون فوتبال مبالغی را دریافت کرده بودند، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بررسی این پرونده، علیه مدیر سابق تیم ملی حکم محرومیت صادر کرده که بر اساس اطلاع خبرنگار ایسنا این حکم بعد از آخر هفته سی ام لیگ برتر جهت اجرا، ابلاغ خواهد شد.

بر اساس اطلاعات واصله، محرومیت سنگینی جهت مدیر سابق تیم ملی صادر شده است و این حکم از سوی کمیته اخلاق جهت امضا و اجرا در روند اداری فدراسیون قرار گرفته و دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز آن را امضا کرده هست. جهت اجرای این حکم تنها دستور رییس فدراسیون فوتبال باقی مانده، که ظاهرا با توافقی که فدراسیون و کلوب پرسپولیس انجام داده اند، قرار است حکم بعد از آخر مسابقه های لیگ ابلاغ شود تا وقت اجرای آن نیز از آخر فصل جاری لیگ برتر اعمال شود.

ابلاغ حکم تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر لیگ

پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آن مطرح شد که کمیته اخلاق به اسناد و مدارکی دست یافت که طی آن اسپانسر فدراسیون فوتبال مبالغ سنگینی را خارج از قرارداد در اختیار کارکنان تیم ملی قرار داده است.

واژه های کلیدی: فوتبال | قرارداد | اسپانسر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs