نظام – روش اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

نظام – روش: اوتیسم کودکان مطالعات اخبار پزشکی

جدول لیگ برتر فوتبال بعد از آخر مسابقه های هفته سوم (لیگ هجدهم)

هفته سوم لیگ هجدهم با صدرنشینی پرسپولیس و افزایش استقلال به رده چهارم به آخر رسید. جدول لیگ برتر فوتبال بعد از آخر مسابقه های هفته سوم (لیگ..

ادامه مطلب

اسطوره‌های فوتبال که بر پرده سینما جان گرفتند

حالا دیگر مدت هاست که از فوتبال فقط به عنوان یک بازی سرگرم کننده صرف یاد نمی شود. درواقع فوتبال در دهه های اخیر نه تنها ابعاد پراهمیت تری به خود گرفته که بعض..

ادامه مطلب

خبری از بازیکنان لیست انتظار نبود ، فهرست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی اعلام شد, قلی زاده خط خورد

به گزارش سرپوش, لیست نهایی تیم ملی فوتبال جهت حضور در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد. فهرست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی اعلام شد/ قلی زاده..

ادامه مطلب

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با یمن، ویتنام و عراق همگروه شد , جام ملت‌های آسیا 2019

مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره مسابقه های فوتبال جام ملت های آسیا با حضور نمایندگان ۲۴ کشور شرکت کننده و همچنین نمایندگان کشور عزیزمان ایران به میزبانی ام..

ادامه مطلب

مقررات نقل‌ و انتقالات فوتبال عوض کردن می‌کند

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال از عوض کردن در وضع نقل و انتقالاتی خبر داد. مقررات نقل و انتقالات فوتبال عوض کردن می کند ..

ادامه مطلب

ابلاغ حکم تخلف مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر لیگ

بخشی از حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در عنوان تخلفات مالی در تیم ملی فوتبال بعد از آخر هفته سی‌ام لیگ برتر ابلاغ و اجرا خواهد شد.  ..

ادامه مطلب

جسارت خادم از کجا می‌آید؟

خادم نخستین مدیر ورزش کشور عزیزمان ایران است که بحث تحریم مسابقه با ورزشکاران اسراییلی را به چالش کشیده ولی این جسارت و دلیری خادم از کجا می‌آید؟ ج..

ادامه مطلب

ربات‌ها در آینده جای کمک داوران را در زمین فوتبال می‌گیرند

به گزارش ایسنا به نقل از آس، VAR یا فناوری بازبینی تصویرهای یک گام بزرگ در استفاده از تکنولوژی در دنیا فوتبال بود. یان پیرسون، آینده نگر بریتانیا..

ادامه مطلب

قرارداد اینیستا در تاریخ بارسا بی سابقه است / بارتومئو

به گزارش “ورزش سه”، توصیه جالب توجه این قرارداد مدت وقت آن هست. در واقع جهت اینیستا حدی وجود ندارد و او تا وقت بازنشستگی می تواند جهت بارسا به میدا..

ادامه مطلب

مرد عمودی کشور عزیزمان ایران باز هم طلایی شد

او در مرحله مقدماتی از میان ۱۲ ورزشکار حاضر با وقت ۵.۷۷ ثانیه به مرحله بعد راه یافت. او با وقت ۵.۶۹ و با شکست رقیب لهستانی خود وارد مرحله فینال شد. ..

ادامه مطلب